-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту фікальної каналізації в будівлі МОРГУ ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Тендер Prozorro UA-2025-08-12-000643-a
Завершена
156 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 560.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 560.00 UAH
Номер:
e80da0f6efee4b4b8829dfa987cfdc00
Внутрішній номер закупівлі:
26109652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-12-000643-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
156 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.08.2025 09:06 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2025 09:06 - 23.08.2025 09:02
Аукціон:
25.08.2025 13:33 - 25.08.2025 13:56
Період кваліфікації:
25.08.2025 13:56 - 26.08.2025 14:43
Період завантаження договору:
01.09.2025 00:00 - 11.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴156 000.00 Послуги з поточного ремонту фікальної каналізації в будівлі МОРГУ ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»