-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту фікальної каналізації МОРГУ ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Оголошено тендер
156 000.00
UAH
Номер:
21cb958bc9914bee9d82705d9e97a9b5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-08-12-000491-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
156 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту фікальної каналізації МОРГУ ДСУ «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.08.2025 08:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2300000 - Міністерство охорони здоров'я України
Сума156 000.00 UAH