-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділення ДСУ « ДОБСМЄ» за адресою: м. Дніпро вул. Ближня,31 (облаштування архівного приміщення)
Тендер Prozorro UA-2025-09-03-010627-a
Завершена
598 675.00
UAH з ПДВ
Номер:
d576c6b43e0049758ee42a19fd2014fd
Внутрішній номер закупівлі:
26319730
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-03-010627-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
598 675.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.09.2025 15:29 - 08.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2025 15:29 - 11.09.2025 07:00
Аукціон:
з 12.09.2025 11:19
Період кваліфікації:
11.09.2025 07:00 - 11.09.2025 08:58
Період завантаження договору:
17.09.2025 00:00 - 27.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴598 675.00 Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділення ДСУ « ДОБСМЄ» за адресою: м. Дніпро вул. Ближня,31 (облаштування архівного приміщення)