• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділення ДСУ « ДОБСМЄ» за адресою: м. Дніпро вул. Ближня,31 (облаштування архівного приміщення)

Оголошено тендер

598 675.00 UAH
Номер: de91e8cf41bc4fc0a0d79422a201d8c8
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-09-03-010274-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Очікувана вартість: 598 675.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділення ДСУ « ДОБСМЄ» за адресою: м. Дніпро вул. Ближня,31 (облаштування архівного приміщення)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 03.09.2025 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту МОРГУ Новокадацького відділення
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2300000 - Міністерство охорони здоров'я України
Сума598 675.00 UAH