-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-003395-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30292171
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-07-09-001513-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29768343
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-05-21-009111-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29299984
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44320000-9 Кабелі та супутня продукція(розподільча коробка, кабельний ввід)- ID: UA-2026-05-04-012658-a
- Дата створення : 04.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29110177
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-02-11-014619-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28273178
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-02-04-008677-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28182696
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2025-12-19-018523-a
- Дата створення : 19.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27674418
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2025-12-02-009945-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27355688
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2025-12-02-000968-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27346726
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2025-11-21-010998-a
- Дата створення : 21.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27221336
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2025-11-05-007695-a
- Дата створення : 05.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27007327
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2025-10-30-009256-a
- Дата створення : 30.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26949051
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2025-07-30-009298-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26013355
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2025-03-26-012135-a
- Дата створення : 26.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24836701
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2024-11-11-012587-a
- Дата створення : 11.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23205191
ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяЗавершена -