• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Завершена

1 131 603.74 UAH з ПДВ
Номер: 8502bc4bdeba4386be6ee70b8739fdb4
Внутрішній номер закупівлі: 28273178
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-11-014619-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 131 603.74 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.02.2026 16:50 - 16.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.02.2026 16:50 - 19.02.2026 08:00
Аукціон: з 20.02.2026 14:13
Період кваліфікації: 19.02.2026 08:00 - 20.02.2026 11:41
Період завантаження договору: 26.02.2026 00:00 - 08.03.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 131 603.74 кабелі та супутня продукція