-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
1 131 603.74
UAH
Номер:
213ffa68ee204437a48ef8148d7ce718
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-11-016779-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 131 603.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
11.02.2026 16:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Труба гофрована поліпропіленова
Кількість
600 метр
Період постачання
(не задано)
Труба гофрована поліпропіленова
Кількість
50 метр
Період постачання
(не задано)
Труба гофрована поліпропіленова
Кількість
150 метр
Період постачання
(не задано)
Провід ПВ-3
Кількість
90 метр
Період постачання
(не задано)
Провід ПВ-3 240
Кількість
5 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель КГ 4х16
Кількість
360 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель ВВГ П нг 2х2,5
Кількість
2000 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель ВВГнг-LS 4х95
Кількість
130 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель ППГнг-HF 5х4
Кількість
48 метр
Період постачання
(не задано)
Провід СІП-4 4х16
Кількість
50 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель КВВГнг 4х2,5
Кількість
80 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель КВВГнг 10х1,5
Кількість
80 метр
Період постачання
(не задано)
наконечник кабельний
Кількість
245 штука
Період постачання
(не задано)
ізольований наконечник
Кількість
4 паковання
Період постачання
(не задано)
кабельна стяжка
Кількість
66 паковання
Період постачання
(не задано)
Основа під хомут кабельний
Кількість
4 паковання
Період постачання
(не задано)
Комплект для кріплення на опору
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Кабельний ввід
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Фіксатор для набірних клемних колодок на DIN-рейку
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Прохідна клема
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
кінцева кришка
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 131 603.74 UAH