• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Завершена

128 859.08 UAH з ПДВ
Номер: 8f867e8097ba4fe89ca4d0476fdc3960
Внутрішній номер закупівлі: 27355688
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-02-009945-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 128 859.08 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.12.2025 13:37 - 07.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 02.12.2025 13:37 - 10.12.2025 08:00
Аукціон: з 11.12.2025 14:32
Період кваліфікації: 10.12.2025 08:00 - 10.12.2025 13:31
Період завантаження договору: 16.12.2025 00:00 - 26.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴128 859.08 кабеля та супутня продукція