-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
128 859.08
UAH
Номер:
80b8d56e443645c280e83fc2652812d6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-02-010252-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
128 859.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
02.12.2025 12:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
кабель ВВГ нг 4х2.5
Кількість
800 метр
Період постачання
(не задано)
провід ПВ 3 нг-LS 6,0
Кількість
20 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель КВВГнг-LS 7х2,5
Кількість
160 метр
Період постачання
(не задано)
Провід ASXSn 4х16-0,6/1
Кількість
50 метр
Період постачання
(не задано)
Кабель ППГнг HF- 5X4
Кількість
37 метр
Період постачання
(не задано)
Металорукав в ПВХ оболонці з протяжкою MUTLUSAN, d 26 чорний (1м)
Кількість
175 метр
Період постачання
(не задано)
Запобіжник ПН 2П-100-00 УХЛ3, на струм 100А (ст)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
Основа, біла, 14,6х22,5 для хомутів шир до 9мм з отв. Під гвинт 5мм
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Стяжка кабельна (хомут) біла 3х150 (2,5х150мм (100 шт) TAKEL
Кількість
1 пачка
Період постачання
(не задано)
Пристрій АВР e.industrial.ats.4.125, 4p, 125А
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Контактор e.industrial.ukc.25. 230. 25А, 230В, 1no+1nc
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Клемна колодка захищена e.tc.protect.60.4, 60А, 4 полюса
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Анкерний ізольований затискач e.i.clamp.si.4.16.35, з проволочною скобою
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Мідний луджений кабельний наконечник e.end.stand.jg.6, D6.2
Кількість
50 штука
Період постачання
(не задано)
Наконечник DL-16 алюмінієвий кабельний
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
Вилка 015 3Р+РЕ+N 16А 380В IP44
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума128 859.08 UAH