-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-001513-a
Торги не відбулися
10 394.00
UAH без ПДВ
Номер:
33d2a87a07e04b9ca13603d091f68181
Внутрішній номер закупівлі:
29768343
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-001513-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 394.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 10:03 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 10:03 - 17.07.2026 08:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 394.00 кабель МКЕШнг