-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2025-11-21-010998-a
Завершена
127 763.58
UAH з ПДВ
Номер:
9eb6da0f64214f1f91d5c235ee5dd882
Внутрішній номер закупівлі:
27221336
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-21-010998-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 763.58 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2025 14:29 - 26.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2025 14:29 - 29.11.2025 08:00
Аукціон:
з 01.12.2025 13:16
Період кваліфікації:
29.11.2025 08:00 - 01.12.2025 13:46
Період завантаження договору:
07.12.2025 00:00 - 17.12.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 763.58 кабелі та супутня продукція