-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
127 763.58
UAH
Номер:
8712435c686a41aa8705c7b2e36b48ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-21-012358-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
127 763.58 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
21.11.2025 13:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
провід ПВ-3 1,0
Кількість
250 метр
Період постачання
(не задано)
провід ПВ-3 2,5
Кількість
100 метр
Період постачання
(не задано)
провід ПВ-3 нг
Кількість
40 метр
Період постачання
(не задано)
шнур ШВВП
Кількість
60 метр
Період постачання
(не задано)
кабель ВВГнг LS 3х2,5
Кількість
25 метр
Період постачання
(не задано)
кабель ВВГнг 0,66
Кількість
10 метр
Період постачання
(не задано)
кабель ВВГ-0,66
Кількість
50 метр
Період постачання
(не задано)
кабель ППГнг HF-O
Кількість
53 метр
Період постачання
(не задано)
кабельна стяжка (100 шт)
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
роз'єм СШР
Кількість
12 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума127 763.58 UAH