-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-02-04-008677-a
Завершена
1 538 169.94
UAH з ПДВ
Номер:
a94a17f2feeb4dc9bdfbc003758d3904
Внутрішній номер закупівлі:
28182696
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-04-008677-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 538 169.94 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2026 14:00 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2026 14:00 - 12.02.2026 08:00
Аукціон:
з 13.02.2026 12:55
Період кваліфікації:
12.02.2026 08:00 - 12.02.2026 11:41
Період завантаження договору:
18.02.2026 00:00 - 28.02.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 538 169.94 кабелі та супутня продукція