• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Оголошено тендер

1 538 169.94 UAH
Номер: 3e70f3aa30cc46f18cff4780732cfb51
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-02-04-009423-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 538 169.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 04.02.2026 13:01

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Провід ПВ-3 1,0 мм2
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 200 метр
Період постачання (не задано)
Провід ПВС нг 3х1,0 мм2
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 70 метр
Період постачання (не задано)
Кабель КВВГнг-LS 7х1
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 350 метр
Період постачання (не задано)
Кабель ППГнг-HF 5х4
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 84 метр
Період постачання (не задано)
Кабель ВВГнг 4х2,5
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 350 метр
Період постачання (не задано)
Кабель ВВГнг 4х6
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 90 метр
Період постачання (не задано)
Кабель ВВГнг-LS 4х185 5кл
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 175 метр
Період постачання (не задано)
Короб/лоток перфорований 400х100 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000мм
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 42 метр
Період постачання (не задано)
Кришка з заземленням на прямий елемент основа 400 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 42 метр
Період постачання (не задано)
Короб/лоток перфорований 100х100 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000 мм
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 18 метр
Період постачання (не задано)
Кришка на прямий елемент з заземленням основа 100 гарячого цинкування, метод Сендзіміра, довжина 3000мм
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 18 метр
Період постачання (не задано)
Консоль DW осн. 400мм, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 32 штука
Період постачання (не задано)
Кут CPO 45 горизонтальний 45° 400х100, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)
Кришка CPO 45 на кут горизонтальний 45°, основа 400, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)
Кут CPO 90 горизонтальний 90°, 400х100, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Кришка CPO 90 на кут горизонтальна 90° осн. 400, гарячого цинкування, метод Сендзіміра
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 6 штука
Період постачання (не задано)
Труба ПЕ гнучка двошарова з муфтою, д.з.90 мм, д.в.77 мм; чорна. Бухта 50 м.
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 50 метр
Період постачання (не задано)
Труба гофр.ПП d 16 із зондом (100 м)
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 70 метр
Період постачання (не задано)
Труба гофрована поліпропіленова, з протяжкою, сіра /Ø20мм/100м/НГ
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 400 метр
Період постачання (не задано)
Труба ПВХ гнучка гофрована д.з.25 мм, д.в.18,3 мм, Light, з протяжкою, сірий колір, бухта 50 м
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 50 метр
Період постачання (не задано)
WRSZT4 4х-пала термоусаджувана перчатка (з клеєм) 150-240 (3#) 80/44, чорна
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 8 штука
Період постачання (не задано)
кабельна стяжка
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 8 паковання
Період постачання (не задано)
кабельний ввід
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 49 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 538 169.94 UAH