-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-009111-a
Торги не відбулися
19 686.44
UAH з ПДВ
Номер:
d79b12931fc6440ca95b4174af130430
Внутрішній номер закупівлі:
29299984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-009111-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 686.44 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 14:48 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 14:48 - 29.05.2026 08:00
Аукціон:
з 01.06.2026 13:12
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 686.44 кабелі та супутня продукція