-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
19 686.44
UAH
Номер:
d751fd6d677f467fb62ed58b28fe5959
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-21-006682-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
19 686.44 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
21.05.2026 12:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
кабель КВВГнг
Кількість
60 метр
Період постачання
(не задано)
розподільча коробка
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
ізольований наконечник
Кількість
2 паковання
Період постачання
(не задано)
кабельний ввід
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
фіксатор
Кількість
10 штука
Період постачання
(не задано)
рейка
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
тримач рейки
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
прохідна клема
Кількість
100 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума19 686.44 UAH