-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2025-12-19-018523-a
Торги не відбулися
516 164.90
UAH з ПДВ
Номер:
05d1a092d84b4e708edc2235095660f5
Внутрішній номер закупівлі:
27674418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-19-018523-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Світлана Сетченко +380674159600 moloko366@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
516 164.90 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.12.2025 15:24 - 24.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
19.12.2025 15:24 - 27.12.2025 08:00
Аукціон:
з 29.12.2025 12:55
Період кваліфікації:
27.12.2025 08:00 - 02.01.2026 13:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴516 164.90 кабелі та супутня продукція