-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Оголошено тендер
516 164.90
UAH
Номер:
fe631d8ff5754be7ae9852ba07a3b401
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-19-020036-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44819434
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
516 164.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування:
19.12.2025 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
провід ПВ-3
Кількість
5 метр
Період постачання
(не задано)
кабель КВВГнг 4х2.5
Кількість
80 метр
Період постачання
(не задано)
кабель КВВГнг 10х1.5
Кількість
80 метр
Період постачання
(не задано)
кабель ППГнг 5х4
Кількість
48 метр
Період постачання
(не задано)
кабель ВВГнг 4х95
Кількість
130 метр
Період постачання
(не задано)
прохідна клема
Кількість
20 штука
Період постачання
(не задано)
кінцева кришка
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
кабельний ввід
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
кабельна стяжка
Кількість
3 паковання
Період постачання
(не задано)
фіксатор для набірних клемних колодок
Кількість
30 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума516 164.90 UAH