-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарат зварювальний (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припо...×-
Апарат зварювальний (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2025-11-07-010735-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27044551
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зварювальні апарати (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоє...×-
Зварювальні апарати (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2025-10-24-005643-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26878679
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зварювальні апарати (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоє...×-
Зварювальні апарати (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2025-10-15-012395-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26767153
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для...×-
Паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2025-09-19-005790-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26491623
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм...×-
Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2025-08-28-003502-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26266690
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для з...×-
Паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2025-08-22-009873-a
- Дата створення : 22.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26220273
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паяльні станції, паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і тверд...×-
Паяльні станції, паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2025-08-08-009569-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26094292
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм...×-
Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2025-07-30-000992-a
- Дата створення : 30.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26005037
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання- ID: UA-2024-12-14-000696-a
- Дата створення : 14.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23682064
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft SPI-400 (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти...×-
Інверторний зварювальний напівавтомат Procraft SPI-400 (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2024-10-18-012239-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22948215
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для па...×-
Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2023-08-25-009000-a
- Дата створення : 25.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18782365
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зварювальний інвертор Sturm АW971275D (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яки...×-
Зварювальний інвертор Sturm АW971275D (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
- ID: UA-2023-04-19-009031-a
- Дата створення : 19.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17532543
Військова частина А0734 ЄДРПОУ: 07940858ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняЗавершена -