-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Апарат зварювальний (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Тендер Prozorro UA-2025-11-07-010735-a
Завершена
3 950.00
UAH без ПДВ
Номер:
f9dc64313ffe405d8041bed7f381d55b
Внутрішній номер закупівлі:
27044551
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-11-07-010735-a
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-10-24-005643-a
Очікувана вартість:
3 950.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Апарат зварювальний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.11.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КЛОЧКО ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3218413228
-
Контактна особа:
+380666030404
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ НОВОЗІНЬКІВСЬКА будинок 7
Ціна пропозиції
3 950.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.11.2025 14:49
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bd499b5ad4847df8e56db7e24affa70
Ідентифікатор договору:
UA-2025-11-07-010735-a-c1
Постачальник:
КЛОЧКО ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3218413228
-
Адреса:
36029, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ НОВОЗІНЬКІВСЬКА будинок 7
Номер договору:
11160
Сума договору:
3 950.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Апарат зварювальний: 3 950.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.11.2025 00:00 - 01.12.2025 00:00
Дата підписання:
07.11.2025 14:47
Статус:
Підписаний