-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Апарат зварювальний (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Оголошено тендер
3 950.00
UAH
Номер:
3c5176492de643d49454c582466f14d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-11-07-005224-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
3 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Апарат зварювальний (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
07.11.2025 10:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі
-
Дата публікації:
07.11.2025 10:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума3 950.00 UAH