-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Зварювальні апарати (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Тендер Prozorro UA-2025-10-24-005643-a
Завершена
26 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5373c44c5e0849fb85feb9750d83455b
Внутрішній номер закупівлі:
26878679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-24-005643-a
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.10.2025 11:35 - 29.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
24.10.2025 11:35 - 01.11.2025 10:00
Аукціон:
з 03.11.2025 11:02
Період кваліфікації:
01.11.2025 10:00 - 01.11.2025 13:14
Період завантаження договору:
07.11.2025 00:00 - 17.11.2025 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴21 000.00 Апарат точкового зварювання акумуляторів SUNKKO 737DH, 4,3 кВт або еквівалент
- Лот №2 ₴5 000.00 Зварювальний апарат