-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Зварювальні апарати (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Оголошено тендер
26 000.00
UAH
Номер:
b7c7ad221c3046f8a142f5a0efdca8f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-24-003075-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
26 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Зварювальні апарати (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
24.10.2025 10:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума26 000.00 UAH