-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Тендер Prozorro UA-2025-08-28-003502-a
Завершена
11 240.00
UAH без ПДВ
Номер:
337abf0bf50844e2a159177b33fee1f6
Внутрішній номер закупівлі:
26266690
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-28-003502-a
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-08-08-009569-a
Очікувана вартість:
11 240.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паяльна станція прецизійна Aifen А902 С210+С245 / 2 паяльники JBC / 3 канали пам’яті / 100-450°С / 350 Вт
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Термоповітряна паяльна станція QUICK 857DW+ / фен / 580 Вт / 100-450°С / 50 л/мин
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.10.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЦИБЕРКО МИКОЛА ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3255700116
-
Контактна особа:
+380673206863
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, місто Бориспіль, Бориспільський р-н місто Бориспіль вул.Київський Шлях будинок 90 квартира 25
Ціна пропозиції
11 240.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2025 11:35
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
be856a4fecbc4c14af3714446ff1f95c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-28-003502-a-c1
Постачальник:
ЦИБЕРКО МИКОЛА ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3255700116
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, місто Бориспіль, Бориспільський р-н місто Бориспіль вул.Київський Шлях будинок 90 квартира 25
Номер договору:
8579
Сума договору:
11 240.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Паяльна станція прецизійна Aifen А902 С210+С245 / 2 паяльники JBC / 3 канали пам’яті / 100-450°С / 350 Вт: 7 250.00000 UAH без ПДВ
Термоповітряна паяльна станція QUICK 857DW+ / фен / 580 Вт / 100-450°С / 50 л/мин : 3 990.00000 UAH без ПДВ
Термоповітряна паяльна станція QUICK 857DW+ / фен / 580 Вт / 100-450°С / 50 л/мин : 3 990.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2025 00:00 - 01.12.2025 00:00
Дата підписання:
28.08.2025 11:29
Статус:
Підписаний