-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Тендер Prozorro UA-2025-07-30-000992-a
Торги не відбулися
43 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 218.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 218.63 UAH
Номер:
0ca6205310354f7491563acc84eab33d
Внутрішній номер закупівлі:
26005037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-30-000992-a
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 725.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.07.2025 09:58 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2025 09:58 - 07.08.2025 12:00
Аукціон:
з 08.08.2025 13:29
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴43 725.00 Паяльні станції