• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)

Оголошено тендер

43 725.00 UAH
Номер: 3d49286ceeab4b0abf74e2df45765670
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-07-22-008696-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А0734
Замовник: Військова частина А0734
Очікувана вартість: 43 725.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.07.2025 14:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума43 725.00 UAH