-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паяльні станції (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Тендер Prozorro UA-2025-07-30-000992-a
Торги не відбулися
43 725.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 218.63 UAH
мін. крок: 0.5% або 218.63 UAH
Період уточнення:
30.07.2025 09:58 - 04.08.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим