• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Зварювальні апарати (ДК 021:2015 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)

Згідно додатку №3 до ТД

Торги не відбулися

19 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 7380c675664e4f3589880d9d2c8479f0
Внутрішній номер закупівлі: 26767153
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-15-012395-a   
Замовник: Військова частина А0734
Контактна особа: Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.10.2025 15:42 - 20.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.10.2025 15:42 - 23.10.2025 10:00
Аукціон: з 24.10.2025 13:20

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴19 000.00 Зварювальні апарати