-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Паяльні станції, паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-009569-a
Лот №1: Паяльні станції Лот №2: Паяльники
Торги не відбулися
50 232.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 60.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 60.00 UAH
Номер:
821dfe1a5f1c482b99b89d726cfcec72
Внутрішній номер закупівлі:
26094292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-08-009569-a
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 232.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2025 15:59 - 13.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2025 15:59 - 16.08.2025 10:00
Аукціон:
з 18.08.2025 15:12
Тендерна документація
- Лот №1 ₴12 000.00 Паяльні станції
- Лот №2 ₴38 232.00 Паяльники