• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)

Завершена

142 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 225cb5823f9b49c58cbed5fe1985a0bd
Внутрішній номер закупівлі: 26491623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-09-19-005790-a   
Замовник: Військова частина А0734
Контактна особа: Євгеній Борисов +380997114498 a0734@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 142 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.09.2025 12:18 - 24.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 19.09.2025 12:18 - 27.09.2025 10:00
Аукціон: 29.09.2025 14:25 - 29.09.2025 14:54
Період кваліфікації: 29.09.2025 14:54 - 01.10.2025 09:29
Період завантаження договору: 07.10.2025 00:00 - 17.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴142 500.00 Паяльники