-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Оголошено тендер
142 500.00
UAH
Номер:
4fdc4b575c6444e09cda54c32fb96273
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-19-007010-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина А0734
×
-
Код ЄДРПОУ:
07940858
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, м. Полтава, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
142 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паяльники (ДК 021:2015 42660000-0 - Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.09.2025 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума142 500.00 UAH