-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)")
- ID: UA-2026-05-26-012536-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29345895
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)")
- ID: UA-2026-05-26-009310-a
- Дата створення : 26.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29342690
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)"
- ID: UA-2026-05-21-011494-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29302359
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)".
- ID: UA-2026-04-16-013342-a
- Дата створення : 16.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28942193
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2026-03-16-013230-a
- Дата створення : 16.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28620051
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2025-04-04-010385-a
- Дата створення : 04.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24925077
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2025-04-04-009378-a
- Дата створення : 04.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24924056
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)")
- ID: UA-2025-04-04-007877-a
- Дата створення : 04.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24922581
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2025-03-14-011333-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24720988
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2025-01-29-018824-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24241246
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2023-12-29-007311-a
- Дата створення : 29.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20291112
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2023-12-29-006706-a
- Дата створення : 29.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20290518
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2023-12-28-009808-a
- Дата створення : 28.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20282096
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
- ID: UA-2023-11-24-012586-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19776713
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Терноп...×-
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)")
- ID: UA-2023-07-17-000325-a
- Дата створення : 17.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18414604
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"" ЄДРПОУ: 20857613ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -