-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
Тендер Prozorro UA-2025-03-14-011333-a
Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Завершена
26 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 262.00 UAH
мін. крок: 1% або 262.00 UAH
Номер:
e0bfc242e52d49cb95062893bb4f1896
Внутрішній номер закупівлі:
24720988
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-03-14-011333-a
Замовник:
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857613
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н, ВУЛ. СТОРОЖЕНКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Опришко +380504681615, +380322927324 opryshko@ucrf.gov.ua http://zd.ucrf.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
26 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.03.2025 15:59 - 21.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
14.03.2025 15:59 - 24.03.2025 17:30
Аукціон:
25.03.2025 13:39 - 25.03.2025 14:02
Період кваліфікації:
25.03.2025 14:02 - 01.04.2025 16:04
Період завантаження договору:
07.04.2025 00:00 - 17.04.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴26 200.00 Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"