-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
Оголошено тендер
26 200.00
UAH
Номер:
29180abae2dd4c40993328232f8a9d11
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-03-14-012938-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857613
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н, ВУЛ. СТОРОЖЕНКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857613
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н, ВУЛ. СТОРОЖЕНКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
26 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
Примітки:
Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна вода
Дата опублікування:
14.03.2025 15:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума26 200.00 UAH