-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)")
Тендер Prozorro UA-2025-04-04-007877-a
Завершена
9 025.00
UAH без ПДВ
Номер:
d5c5471424674961ba7229729b21f1b6
Внутрішній номер закупівлі:
24922581
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-04-04-007877-a
Замовник:
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857613
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н, ВУЛ. СТОРОЖЕНКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Опришко +380504681615, +380322927324 opryshko@ucrf.gov.ua http://zd.ucrf.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-01-29-018824-a
Очікувана вартість:
9 025.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"
Кількість
95 штука
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РИБАЧОК ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271806711
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н селище міського типу Клевань ВУЛИЦЯ ЛІСОВА будинок 5А квартира 2
Ціна пропозиції
9 025.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.04.2025 14:08
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3c5eb9b85c224adaa2c3c59e53abcdc5
Ідентифікатор договору:
UA-2025-04-04-007877-a-c1
Постачальник:
РИБАЧОК ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3271806711
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, Рівненський р-н селище міського типу Клевань ВУЛИЦЯ ЛІСОВА будинок 5А квартира 2
Номер договору:
ВФЛ/25
Сума договору:
9 025.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
04.04.2025 13:51
Статус:
Підписаний