• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").

Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

Завершена

47 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 83.00 UAH
Номер: 7666a8881cd34663961710694958b18f
Внутрішній номер закупівлі: 19776713
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-24-012586-a   
Замовник: ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
Контактна особа: Анастасія Кабаль +380504681615, +380322927324 kabal@ucrf.gov.ua http://zd.ucrf.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 47 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.11.2023 15:18 - 01.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.11.2023 15:18 - 04.12.2023 17:30
Період кваліфікації: 04.12.2023 17:31 - 11.12.2023 09:02
Період завантаження договору: 17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴22 400.00 Лот №1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"
  • Лот №2 ₴8 600.00 Лот №2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"
  • Лот №3 ₴8 300.00 Лот №3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"
  • Лот №4 ₴8 300.00 Лот №4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)"