• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)")

Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.

Завершена

28 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 285.00 UAH
Номер: 3133d0f75ea74feeb1af009a02687bdd
Внутрішній номер закупівлі: 18414604
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-17-000325-a   
Замовник: ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
Контактна особа: Анастасія Кабаль +380504681615, +380322927324 lviv@ucrf.gov.ua http://zd.ucrf.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 28 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 17.07.2023 08:55 - 23.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 17.07.2023 08:55 - 26.07.2023 17:30
Аукціон: 27.07.2023 14:46 - 27.07.2023 15:21
Період кваліфікації: 27.07.2023 15:21 - 23.08.2023 16:59
Період завантаження договору: 29.08.2023 00:00 - 08.09.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴28 500.00 Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)";