-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)"
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-011494-a
Завершена
6 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
4be5422432d94222a3727e2fbc334a14
Внутрішній номер закупівлі:
29302359
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-011494-a
Замовник:
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857613
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н, ВУЛ. СТОРОЖЕНКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Опришко +380504681615, +380322927324 opryshko@ucrf.gov.ua http://zd.ucrf.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
6 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)"
Кількість
40 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕКВАНА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45797794
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Байківці вул.Корольова будинок 7 офіс 185
Ціна пропозиції
6 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.05.2026 16:06
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
87302bf8a5ba4b399bc6b88dab62ec2b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-21-011494-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕКВАНА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45797794
-
Адреса:
47711, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Байківці вул.Корольова будинок 7 офіс 185
Номер договору:
68
Сума договору:
6 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
20.05.2026 15:55
Статус:
Підписаний