-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-013230-a
Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Завершена
55 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
2888ad245c054308acba94e712c82401
Внутрішній номер закупівлі:
28620051
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-013230-a
Замовник:
ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
×
-
Код ЄДРПОУ:
20857613
-
Адреса:
79018, Україна, Львівська область, М.ЛЬВІВ, ЗАЛІЗНИЧНИЙ Р-Н, ВУЛ. СТОРОЖЕНКА БУД. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анна Опришко +380504681615, +380322927324 opryshko@ucrf.gov.ua http://zd.ucrf.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 16:48 - 21.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 16:48 - 24.03.2026 17:30
Аукціон:
25.03.2026 11:11 - 25.03.2026 13:59
Період кваліфікації:
25.03.2026 13:59 - 03.04.2026 16:05
Період завантаження договору:
07.04.2026 00:00 - 17.04.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴31 074.00 Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"
- Лот №2 ₴7 847.00 Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"
- Лот №3 ₴10 201.00 Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"
- Лот №4 ₴6 278.00 Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)"