• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

4111 Питна вода (Вода фасована для кулерів для Львова, Волинського, Рівненського та Тернопільського обласних відділів Західної філії УДЦР: Лот № 1 - "Вода фасована для кулерів для Західної філії УДЦР (м.Львів)"; Лот № 2 - "Вода фасована для кулерів для Волинського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Луцьк)"; Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"; Лот № 4 - "Вода фасована для кулерів для Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Тернопіль)").

Завершена

9 500.00 UAH без ПДВ
Номер: f04ac7a1692f4c22a6cd5653f56abad2
Внутрішній номер закупівлі: 24924056
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-04-04-009378-a   
Замовник: ДП "Західна філія Державного підприємства "Український державний центр радіочастот""
Контактна особа: Анна Опришко +380504681615, +380322927324 opryshko@ucrf.gov.ua http://zd.ucrf.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-01-29-018824-a
Очікувана вартість: 9 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот № 3 - "Вода фасована для кулерів для Рівненського обласного відділу Західної філії УДЦР (м.Рівне)"
Код ДК 021:2015: 41110000-3 Питна вода
Кількість 100 штука
Період постачання до 31.12.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РИБАЧОК ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ
Ціна пропозиції 9 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.04.2025 14:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ee01c342f4c243c6bdd14a3fefa46922
Ідентифікатор договору: UA-2025-04-04-009378-a-a1
Постачальник: РИБАЧОК ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ
Номер договору: ВФР/25
Сума договору: 9 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.04.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 04.04.2025 14:47
Статус:
Підписаний
pdf
Договір поставки 2025 Рівне.pdf