-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект лабораторних меблів- ID: UA-2026-09-03-008702-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30282122
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні меблі- ID: UA-2025-06-16-013188-a
- Дата створення : 16.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25618515
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні меблі- ID: UA-2024-10-08-003163-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22817269
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні меблі- ID: UA-2024-02-09-003634-a
- Дата створення : 09.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20695054
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект лабораторних меблів- ID: UA-2023-10-27-012023-a
- Дата створення : 27.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19444341
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шафа лабораторна витяжна- ID: UA-2023-10-27-011769-a
- Дата створення : 27.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19444099
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект лабораторних меблів- ID: UA-2023-10-02-003647-a
- Дата створення : 02.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19142548
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шафа для посуду- ID: UA-2023-06-13-006591-a
- Дата створення : 13.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18083281
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні меблі в комплекті- ID: UA-2023-02-28-004165-a
- Дата створення : 28.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17109307
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Лабораторні меблі- ID: UA-2023-02-21-012114-a
- Дата створення : 21.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17048694
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні меблі- ID: UA-2023-02-20-005655-a
- Дата створення : 20.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17027347
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні меблі- ID: UA-2021-09-16-005007-c
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11565107
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні меблі- ID: UA-2021-09-16-004168-c
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11562352
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні меблі- ID: UA-2021-08-30-000656-b
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11288047
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Лабораторні меблі- ID: UA-2021-08-30-001393-c
- Дата створення : 30.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11287748
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00210217ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліТорги відміненоТорги відмінено -