-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2023-02-21-012114-a
Торги відмінено
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
Номер:
ccd290a901c64481ab965950fa2d9d9a
Внутрішній номер закупівлі:
17048694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-21-012114-a
Замовник:
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00210217
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санін Володимир Фотійович 380573410296 sanin@isc.kharkov.ua http://www.isc.kharkov.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
825.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2023 15:49 - 27.02.2023 10:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2023 11:00 - 02.03.2023 10:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
стіл лабораторний посилений
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.03.2023
Стіл-мийка одинарна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.03.2023
Сушка
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 30.03.2023
шафа лабораторна витяжна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.03.2023
Інформація про скасування
Номер:
ac4ab751446742c78b4ceb92b845b664
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Потрібно проводити відкриті торги з особливостями.
Дата опублікування:
22.02.2023 16:21
Дата виконання:
22.02.2023 16:21
Статус:
Виконано