-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2023-02-21-012114-a
Торги відмінено
165 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 825.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2023 15:49 - 27.02.2023 10:00
Відповідь надана
Вид закупівлі
Номер:
5d6b1995b68341ef8d14e697a9eb4863
Дата опублікування:
22.02.2023 13:34
Опис:
Шановний Замовнику!
Виникло питання щодо обраної процедури закупівлі. Вами обраний вид торгів – спрощена закупівля.
Очікувана вартість закупівлі 165 000,00 UAH з ПДВ.
Просимо прояснити дану ситуацію, щоб у переможця торгів не виникло проблем з реєстрацією договору закупівлі за результатами цих торгів у Казначействі.
Відповідно до п. 10 Постанови КМУ № 1178 від 12.10.2022р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу.
Відповідь:
Шановні!
Дуже вдячні за зауваження!
Тендер відміняємо, бо немождиво усунути порушення.
Дата відповіді:
22.02.2023 16:06