-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Лабораторні меблі
Тендер Prozorro UA-2021-08-30-000656-b
Торги не відбулися
324 064.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 620.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 620.32 UAH
Номер:
43fff6d5e9bd446cb0c3c3a2e861750c
Внутрішній номер закупівлі:
11288047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-30-000656-b
Замовник:
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00210217
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санін Володимир Фотійович +380573410296 sanin@isc.kharkov.ua http://www.isc.kharkov.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
324 064.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 620.32 UAH
Період уточнення:
30.08.2021 12:03 - 05.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2021 12:03 - 15.09.2021 13:00
Аукціон:
з 16.09.2021 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЛАБОРАТОРНІ МЕБЛІ
Кількість
14 штуки
Період постачання
до 15.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23522853
-
Контактна особа:
Диана Мовчанюк +380672192814 movchaniyk@hlr.ua
-
Адреса:
03006, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛ. ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА, будинок 57/3
Початкова пропозиція
324 063.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
324 063.48 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0