• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект лабораторних меблів

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 19.09.26 16:00)

466 666.67 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
20
год
55
хв
56
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: bb3b4c5d2e20447a8b4d5bcf214b6ab4
Внутрішній номер закупівлі: 30282122
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-03-008702-a   
Замовник: ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Пугін Дмитро Олександрович 380504707370 dmitrpugin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 466 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 03.09.2026 14:22 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 03.09.2026 14:22 - 19.09.2026 16:00
Період оскарження: 03.09.2026 14:22 - 16.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 13:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴466 666.67 Комплект лабораторних меблів