-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект лабораторних меблів
Оголошено тендер
560 000.00
UAH
Номер:
0594d700a2744bc09aaec19a8d732306
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-010559-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00210217
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00210217
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект лабораторних меблів
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2026 14:06
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Необхідність оновлення обладнання: Комплект лабораторних меблів
-
Дата публікації:
03.09.2026 14:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6541230 - Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень
Сума560 000.00 UAH