-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (ендоскопічна камера, на...×-
код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (ендоскопічна камера, назальні ендоскопи та риноларингоскоп одноразового використання)
- ID: UA-2026-09-04-011406-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300091
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 23248085ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоківПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Конденсатори- ID: UA-2026-09-04-011405-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300090
ДК 021:2015: 31230000-7 Частини електророзподільної чи контрольної апаратуриПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 15:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Муфта ПВХ 160 (зовн.); Заглушка ПВХ 160 (зовн.); Заглушка ПВХ 110 (зовн.); Труба ПВХ 110х3...×-
Муфта ПВХ 160 (зовн.); Заглушка ПВХ 160 (зовн.); Заглушка ПВХ 110 (зовн.); Труба ПВХ 110х3.2х2000 (зовн.); Труба ПВХ 110х3,2х1000 (зовн.); Труба ПВХ 160х4.0x2000 (зовн.); Труба ПВХ 160х4.0x1000 (зовн.); Труба ПВХ 110х3,2х 500 (зовн.); Труба 50 х 1000
- ID: UA-2026-09-04-011409-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300086
Комунальне підприємство "Житлово-комунальний сервіс "Пересипський" ЄДРПОУ: 32190044ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт заправка картриджа ML-1610 Поточний ремонт заміна дозуючого леза картридж...×-
Поточний ремонт заправка картриджа ML-1610 Поточний ремонт заміна дозуючого леза картриджа ML-1610 Поточний ремонт заправка картриджа Поточний ремонт картриджа заміна фотоциліндра
- ID: UA-2026-09-04-011416-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300085
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44045138ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шланг-лійка, американка, різьба, коліно, труба- ID: UA-2026-09-04-011412-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300084
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІДГАЄЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43956750ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК -44110000-4 - Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-09-04-011411-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300083
Ананьївська міська рада ЄДРПОУ: 04056807ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015 (CPV) 44320000-9 - Кабелі та супутня продукція- ID: UA-2026-09-04-011403-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300081
МРЦ МВС України "Миргород" ЄДРПОУ: 08733819ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Жалюзі вертикальні- ID: UA-2026-09-04-011402-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300080
ПРИЛУЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМ.ГЕОРГІЯ ВОРОНОГО ПРИЛУЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 33358330ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Багатофункціональний пристрій САNON ІМАGEFORСЕ С3026- ID: UA-2026-09-04-011400-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300076
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЦЕНТР КОНСЕРВАЦІЇ ПРЕДМЕТІВ АРХЕОЛОГІЇ" ЄДРПОУ: 44011032ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реєстраційні журнали- ID: UA-2026-09-04-011378-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300075
ГІМНАЗІЯ № 10 ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 22051133ДК 021:2015: 22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нафта і дистиляти (бензин )- ID: UA-2026-09-04-011384-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300073
ГІРКОПОЛОНКІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №2 "КАЛИНКА" ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38815353ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Привід оптичний ASUS ZenDrive U8M SDRW- 08U8M-U (90DD0290-М29000)- ID: UA-2026-09-04-011325-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300072
Військова частина А5018 ЄДРПОУ: 26640056ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з обслуговування програмного забезпечення бухгалтерії- ID: UA-2026-09-04-011383-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300071
Добровеличківська селищна рада ЄДРПОУ: 04365922ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кріпильні деталі- ID: UA-2026-09-04-011395-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300069
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СОБОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "СОБОЛІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" ЄДРПОУ: 26234637ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пилососи- ID: UA-2026-09-04-011396-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30300068
Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області ЄДРПОУ: 38598371ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 09.09.26 08:00)
-