-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (ендоскопічна камера, назальні ендоскопи та риноларингоскоп одноразового використання)
Тендер Prozorro UA-2026-09-04-011406-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 00:00)
290 796.02
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
16
дн
02
год
34
хв
52
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
322eb8e9a9e6430db4596705b943b75a
Внутрішній номер закупівлі:
30300091
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-04-011406-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23248085
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, проспект Незалежності, 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Чайковська Ірина 550529 mdp.cv@ukr.net https://mdp.cv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 796.02 UAH без ПДВ
Період уточнення:
04.09.2026 15:38 - 18.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.09.2026 15:38 - 21.09.2026 00:00
Період оскарження:
04.09.2026 15:38 - 18.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 12:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴290 796.02 код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків ( ендоскопічна камера, назальні ендоскопи та риноларингоскоп одноразового використання)