-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (ендоскопічна камера, назальні ендоскопи та риноларингоскоп одноразового використання)
Оголошено тендер
311 151.74
UAH
Номер:
3730d4dbd8b94a098ad6f5dc63c8f57c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-04-013142-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23248085
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, проспект Незалежності, 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка" Чернівецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23248085
-
Адреса:
58005, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, проспект Незалежності, 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
311 151.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015: 33160000-9 — Устаткування для операційних блоків (ендоскопічна камера, назальні ендоскопи та риноларингоскоп одноразового використання)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
04.09.2026 15:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума311 151.74 UAH