-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шафа для посуду
Тендер Prozorro UA-2023-06-13-006591-a
Завершена
25 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Номер:
e9a69c2154d444bb9f2440327cce40e6
Внутрішній номер закупівлі:
18083281
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-13-006591-a
Замовник:
ІНСТИТУТ МОНОКРИСТАЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00210217
-
Адреса:
61072, Україна, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НАУКИ, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Санін Володимир Фотійович 380573410296 sanin@isc.kharkov.ua http://www.isc.kharkov.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.06.2023 12:32 - 18.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.06.2023 12:32 - 21.06.2023 14:00
Період кваліфікації:
21.06.2023 14:01 - 26.06.2023 14:16
Період завантаження договору:
02.07.2023 00:00 - 12.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 000.00 Шафа для посуду